Agjencia Zhurnal.mk.

Interi prezanton fanellat e dyta për sezonin e ri, thjeshtë fantastike 

Interi ka prezantuar edhe fanellat e dyta për sezonin e ri 2023/24.

Neroazurët vishen nga brendi i famshëm amerikan Nike dhe kanë prezantuar një fanellë spektakolare për sezonin e ri.

Fanella e dytë është e bardhë dhe dhe kanë dy vija vertikale njërën të kaltër dhe tjetrën të zezë.

Hakan Calhanoglu, Federico Di Marco dhe Alessandro Bastoni ishin tre futbollistët që janë përzgjedhur nga klubi për prezantimin e fanellave të reja.

Fanellat e reja janë pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga tifozët e klubit italian që tanimë kanë mundësi t’i blejnë ato.

Tifozët e klubit zikaltër kanë mundësi t’i blejnë fanellat e reja për shumën e 113 eurove në faqen zyrtare të klubit.

Related posts

Në Etihad apo Emirates? Mësohet se ku do të qëndroj trofeu në ndeshjen e fundit të Ligës Premier

D V

Verë e pasigurt e Milanit – kush do të qëndrojë dhe kush do të largohet?

D V

Dominguez kundërshtar i Zeqirit për dy tituj internacional UBO e UBF

A.S.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky