Agjencia Zhurnal.mk.

Ish-konkurrentja e Përputhen lëshon deklaratën bombastike: Më shkruajnë futbollistët e Kombëtares së Shqipërisë

Ish-konkurrentja e Përputhen, Gabriela Arapi ka lëshuar së fundmi një deklaratë bombastike gjatë emisionit “Mos i bjer me top”.

Influencerja e njohur ka thënë se i kanë shkruar një numër i futbollistëve të Kombëtares së Shqipërisë, duke potencuar gjithashtu se ka pasur edhe emra të Showbizit të cilët i kanë shënuar.

“Ka pasur futbollistë të Kombëtares që më kanë shkruar. Njerëz të Showbizit, por edhe një numër i madh i njerëzve që nuk janë pjesë e Showbizit. Më thoshin ‘po eja se ta shtrojmë ne me flori, me lekë dhe me çka të duash’”, potencoi Gabriela.

Ajo gjithashtu, mes tjerash tregoi se dhurata më e shtrenjtë që ka pranuar nga dikush ishte një makinë, të cilës nuk ia përmendi shumën.

Arapi është një nga emrat më të pikasur të shtypit rozë.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky