Agjencia Zhurnal.mk.

“Jam duke qarë”, Kejvina befason të gjithë me komentin që i bëri Luizit dhe Kiarës

Luiz dhe Kiara janë bërë prindër për herë të parë pasi mirëpritën ardhjen e vajzës së tyre në jetë, të cilën e emëruan Luna Mari.

Postimi përmes së cilit kanë bërë të ditur lajmin, ka marrë qindra mijëra pëlqime për pak orë dhe komente të shumta prej ndjekësve dhe prej figurave publike.

Në mesin e tyre ishte edhe Kejvina Kthella, e cila befasoi me fjalët që uroi çiftin për lindjen e vajzës.

Foto: Kejvina Kthella / Instagram

Ajo kishte bërë së paku tre komente në postimin e tyre në Instagram, mes tyre edhe një përmes së cilës i shprehi urimet e saj.

“Waaa, urime….. me jetë të gjatë princesha. I’m crying (jam duke qarë)”, shkroi Kejvina ku uroi Luizin dhe Kiarën për ardhjen në jetë të vajzës së tyre.

Komenti i saj ishte i befasishëm duke qenë se ajo dhe Luizi nuk është se kanë pasur raporte të mira gjatë kohës sa kanë qenë konkurrentë në BBVA.

Njoftimi i sotëm i çiftit bëri bujë menjëherë në medie e po ashtu në rrjetet sociale.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky