Agjencia Zhurnal.mk.

Jeff Bezos dhe e fejuara e tij nuk i rezistojnë dot epshit, fotografohen në çaste intime me njëri-tjetrin në jahtin e tyre luksoz

Lauren Sanchez u pa duke i mbështjellë këmbët rreth të fejuarit të saj, themeluesit të kompanisë Amazon, Jeff Bezos, teksa rrinte në jahtin e tij luksoz prej 500 milionë (454 milionë euro) dollarësh në Capri.

Çifti i sapofejuar nuk i rezistuan epshit dhe shkëmbyen një puthje pasionante ndërsa po shijonin pushimet e tyre të verës në jahtin e quajtur ‘Koru’, shkruan DailyMail.

Bezos, 59 vjeç dhe Sanchez, 53 vjeçe, u ulën në superjaht dhe teksa miliarderi u shtri për t’i dhënë asaj një puthje, e fejuara e tij e mrekullueshme i mbështolli këmbët rreth belit të tij.

Çifti i dashuruar më pas u pa duke qeshur dhe duke bërë shaka me njëri-tjetrin – ndërsa Bezos pinte një pije për të qëndruar i freskët në rrezet e diellit mesdhetar.

Sanchez kishte veshur një bluzë të zezë, dollakë dhe një kapelë bejsbolli, teksa po shijonte plot gjallëri mbrëmjen e verës me partnerin e saj.

Bezos dhe Sanchez u kthyen së fundmi nga Evropa Jugore për të kaluar kohë në mega-jahtin e Bezos-it, ‘Koru’, i cili vlen 500 milionë dollarë (545 milionë euro), dhe në shqip do të thotë ‘fillime të reja’ (Përkthyer nga gjuha maori).

Jahti është i pajisur me një statujë të Sanchezit në hendek, e cila jep një përshkrim të saktë të trupit të saj të lakuar.

Superjahti 127 metra i gjatë u pa në brigjet e Sardenjës më 23 qershor dhe u pasua nga një anije e madhe mbështetëse që kishte një varkë me shpejtësi dhe një helikopter në të.

Çifti i fejuar u fotografua disa herë gjatë lundrimit të tyre luksoz në jahtin e ndërtuar në vitin 2021.

Dy ditë më parë, çifti u pa duke marrë rreze dielli para se t’iu bashkoheshin në jaht të ftuarit e tyre të famshëm.

Sanchez u pa duke ecur mbi tavolinën e superjahtit e veshur me bikini të zeza të pakta, të cilat ajo i kombinoi me një mbulesë të bardhë bardh e zi.

Ajo ishte zbathur dhe flokët e saj të gjata ishin të tërhequr në një topuz të çrregullt. Ajo e përfundoi pamjen e saj me një palë syze të errëta dhe një palë vathë të mëdhenj diamanti.

Bezos tregoi gjithashtu figurën e tij muskulare në një palë mbathje banje ngjyrë bruz, të vetmen gjë që mbante përveç syzeve të diellit.

Pasi morën pak rreze dielli në aventurën e tyre të fundit, Bezos dhe Sanchez u kthyen në kuvertën e varkës për të ‘përgatitur personalisht tryezën për drekë’, për të ftuarit e tyre specialë.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky