Agjencia Zhurnal.mk.

Jehona në Kriva Pallankë 9.54 për qind, në Kratovë 6.85

Kriva Pallankë, 24 prill – Në Kriva Pallankë jehona në votime në dy orët e para të ditës së zgjedhjeve është 9.54 për qind.

 Nga Komisioni Zgjedhor Komunal i Kriva Pallankës informojnë se votimi po zhvillohet pa probleme në të gjitha vendvotimet, ku të drejtën e votës kanë mundur ta realizojnë 16.518 qytetarë.

 Në Kratovë deri në orën nëntë jehona është 6.85 për qind, ndërsa në Komunën e Rankovcës është disi më e ulët dhe arrin në 5.32 për qind.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky