Agjencia Zhurnal.mk.

John Travolta e zbulon se është tullac

Aktori i njohur i Hollywoodit, John Travolta, pothuajse nuk njihet me pamjen e re.

Ai ka publikuar një foto në profilin e tij në Instagram, në të cilën shfaqet shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Aktori ka pozuar në një selfie me të bijën ku duket fare pa flokë, ndërsa mediet shkruajnë se më në fund Travolta e ka pranuar faktin që është tullac.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky