Agjencia Zhurnal.mk.

Ka ndërruar jetë Bedri Ajdari

Shkup, 4 prill – Ka ndërruar jetë Bedri Ajdari. Për vdekjen e tij kanë informuar familjarët në rrjetet sociale.

Bedri Ajdari u bë i njohur në shoqërinë tonë me rastin Monstra.

Ai ishte zëri i familjarëve të të akuzuarve në rastin “Monstra” dhe jo vetëm.

Bedriu po ashtu ishte konsideruae si zëri i shumë shqiptarëve, familjarët e të cilëve po vuajnë padrejtësisht nga proceset e montuara politike.

Ai vite me rradhë ju përkushtua zbardhjes së këtij rasti, duke tentuar të dëshmojë pafajsinë e personave që janë ende të burgosur.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky