Agjencia Zhurnal.mk.

Kida duket mahnitëse e veshur e tëra në të zeza

Këngëtarja e njohur, Kida po vazhdon të jetë një prej emrave më të suksesshëm dhe më të kërkuar në estradën shqiptare.

Por, autorja e “Drunk” krahas projekteve të reja dhe mbrëmjeve muzikore, nuk i lë anash postimet në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi, Kida ka postuar disa imazhe të reja që nuk kanë kaluar ma marrë vëmendjen e admiruesve të saj.

Foto: Kida/Instagram

E veshur e tëra në të zeza, fustan të shkurtër të kombinuar me dorëza të gjata dhe çizme lëkure deri mbi gjunjë, ajo dukej tejet elegante.

Për një stil edhe më të kompletuar, Kida mbante syze të zeza dhe aksesor me shkëlqim.

Foto: Kida/Instagram

Në foto, këngëtarja vuri në pah linjat e mrekullueshme të trupit, teksa dukej më atraktive se asnjëherë më parë.

Natyrisht nuk kanë munguar pëlqime dhe komentet e shumta të fansave të saj në Instagram.

Ndryshe, aktualisht Kida po shijon suksesin me bashkëpunimin e radhës me Mozzikun “Forever Together”. 

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky