Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian flet për vështirësitë si nënë beqare, pavarësisht se ndihmohet nga dadot

Kim Kardashian ka folur edhe një herë për vështirësitë si nënë beqare, pavarësisht se ka marrë ndihmë nga dadot dhe shefat e kuzhinës.

Episodi i kësaj jave i “The Kardashian” vazhdon udhëtimin e 43-vjeçares, nënë e katër fëmijëve, nëpër Evropë me Saint shtatëvjeçarin dhe disa nga miqtë e tij të futbollit.

Pasi qëndruan në Londër në episodin e javës së kaluar, Kim, miqtë e saj dhe fëmijët e tyre u nisën për në Paris, shkruan DailyMail.

Në fillim të episodit, pamjet shfaqin Kimin në fugon me djalin dhe miqtë e saj, pasi Saint thotë se duhet të gjejë telefonin e tij, ndërsa Kim reflekton se është një nënë beqare në rrëfim.

“Mendoj se po mësoj ende si të jem prind i vetëm dhe sapo bëra podcastin e Jay Shetty ku fola për prindërimin dhe, dua të them se duhet të mësohem me të tani, por të gjithë kishin shumë për të thënë”, tha Kim.

Ata shfaqin klipe të paraqitjes së saj në podcast ku Kim thotë: “Unë do të thosha se prindërimi është gjëja që më ka mësuar më shumë për veten. Është një detyrë vërtet e vështirë kur ke katër fëmijë dhe të gjithë duan të shtrihen në shtrat në të njëjtën kohë”.

“Betejat nëpër të cilat kalojnë fëmijët e mi nuk kanë të bëjnë fare me sasinë e ndihmës që kam unë. Natyrisht, të kesh dado dhe një kuzhinier për të ndihmuar në gatimin është përtej ndihmës. Gjithçka ka të bëjë me familjen dhe shijimin e këtyre momenteve. Duhet një fshat për të rritur fëmijë, por në fund të fundit, fëmijët tuaj ju duan vetëm juve”.

“E vetmja gjë e përbashkët e të gjithëve është vetëm koha që kemi, dhe unë jam duke rritur katër fëmijë dhe e ndaj kohën time me punën time, familjen time, katër fëmijët e mi dhe dua të sigurohem që fëmijët e mi të kenë 90% e kësaj”, thotë Kim në rrëfim.

Episodi kthehet në Paris ndërsa Kim dhe pjesa tjetër e nënave dhe fëmijëve mbërrijnë në stadiumin e Paris Saint Germain.

“Ne jemi këtu në fushën e Paris Saint Germain. Të gjithë lojtarët e tyre të preferuar luajnë këtu. Është thjesht një përvojë kaq e mahnitshme, kjo është si një ëndërr e realizuar”, thotë Kim tutje.

Saint dhe miqtë e tij pozojnë të gjithë përpara logos së Paris Saint Germain, pasi Kim thotë se të gjithë duhet ta emërojnë lojtarin e tyre të preferuar dhe të gjithë thonë, “Mbappe”.

Fëmijët i referohen të gjithë superyllit të futbollit 24-vjeçar Kylian Mbappe, i cili luan për Paris Saint Germain.

Ata më pas shkojnë në suitën e tyre, ku gjejnë fanellat e Neymar Jr., një tjetër yll i PSG-së, duke i pritur. 

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky