Agjencia Zhurnal.mk.

Kim Kardashian trondit sërish me korse të ngushtë dhe fustan të tejdukshëm në Met Gala 2024

Kim Kardashian bëri bujë edhe një herë në Met Gala.

Ylli televiziv, 43 vjeç, zbukuroi shkallët e Met 2024 në një tjetër ansambël që mori vëmendje të madhe.

Duke vënë nënshkrimin e saj në temën “Bukuroshet e Fjetura: Rizgjimi i Modës”, Kardashian u shfaq me një fustan të pastër Margiela nga John Galliano me dantelle me gjethe e thekse lulesh.

Kim Kardashian në Met Gala

Ndonëse flokët e saj bionde theksonin në mënyrë të përsosur ngjyrën e argjendtë në fustanin e saj, ajo e kompletoi pjesën tjetër të pamjes duke veshur onde natyrale dhe grim delikat, duke përfshirë një rimel me shkëlqim argjendi.

Ajo gjithashtu mbante një shall të thjeshtë gri.

Kim Kardashian në Met Gala

Sigurisht, pjesa që bie më në sy e ansamblit të saj ishte korseja e argjendtë, duke i dhënë asaj një bel jashtëzakonisht të hollë.

Në një moment, Kardashian u duk se kërkonte ndihmë nga të pranishmit për t’i ngjitur shkallët si rezultat i veshjes së kufizuar.

Kim Kardashian në Met Gala

Kjo nuk është hera e parë për Kim, pasi ajo zgjedh gjithnjë fustane të tilla për këto evente. 

Kim Kardashian në Met Gala

Kurti publikon statistikat: Serbia po propagandon për dhunën ndaj serbëve në Kosovë

Kancelari gjerman mbështet planin e BE-së për t’i përdorur asetet e ngrira ruse p…

Paralajmërohet vizitë e Lajçakut në Washington, ndihmës-sekretari O’Brien: Do ta presim…

Mot me diell, temperaturat deri 25 gradë

Palestinezët festojnë “pranimin e marrëveshjes” nga Hamasi, ndërsa izraelit…

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky