Agjencia Zhurnal.mk.

Kryeministri holandez në Tiranë me këpucë të grisura?

Fotoreporteri i njohur Armand Babani, ka fiksuar foto mjaft interesante nga Samiti i BE dhe Ballkanit Perëndimor që u zhvillua ditën e sotme në Tiranë.

Në foto shfaqet një këpucë e grisur e cila i përket njërit prej zyrtarëve që ishte i pranishëm në Samit.

Krahas fotos, Babani pyet ndjekësit e tij: “Kryeministri i kujt vendi pjesmarres ne Summit eshte mbajtesi i kepuces?
(Sa per ndihme NUK eshte KM Shqiptar)

Më vonë Babani ka treguar se këpuca i përket kryeministrit holandez, Mark Rutte.

Related posts

​Ndikimi rus në Ballkan, Loshaj: Qëllimi kryesor ngadalësimi i procesit të integrimit në BE

Xh M

Ish-ministri Fatmir Mediu kërkon riekspertim për dëmin ekonomik

Xh M

Mbajti peng fëmijët dhe terrorizoi lagjen me armë, flasin fqinjët: Pinte drogë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky