Agjencia Zhurnal.mk.

Kryevepra në buzë

Instagrami është plot me artistë “makeup”-i që krijojnë vepra fantastike duke përdorur trupin e tyre si kanavacë.

Ryan Kelly është një prej tyre. Vajza amerikane përdor buzët për të krijuar vepra të mrekullueshme.

Në vitin 2015 ajo nisi këtë passion dhe sot ka 77,8 mijë ndjekës në rrjetin social.Top Channel

Related posts

Raporti i Komitetit Evropian kundër Torturës: Në Shutkë, Prilep dhe Shtip janë përmirëuar kushtet, në Idrizovë gjendja alarmante

I Z

Gjërat që duhet t’i keni në mendje kur e zgjidhni karrierën tuaj

D V

Shkencëtarët pranojnë se birrat e forta janë më të shëndetshme për një arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky