Agjencia Zhurnal.mk.

Kthesë! Feta Alimi dhe djali i Arbën Xhaferit i bashkohen Arben Taravarit

Shkup, 3 prill – Feta Alimi i cili deri më tani ka qenë në mbështetje të Ziadin Selës, sot ka bërë kthesë politike – i është bashkuar Arben Taravarit.

Bashkë me Alimin, Taravarit i bashkohet edhe djali i Arben Xhaferit – Iliri.

Jam i lumtur që sot publikisht të kem mbështetjen e Ilir Xhaferit, djalin e mikut tim të paharruar dhe Udhëheqësit Tonë…

Posted by Arben Taravari on Wednesday, April 3, 2024

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky