Agjencia Zhurnal.mk.

Kujta dhe Cozman sjellin këngën e re “Si arabe”

Kujta dhe Cozman kanë prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Si arabe” mban titullin kënga, të cilën e kanë sjell të kompletuar edhe me videoklip.

Teksti dhe melodia është bërë nga Lum Dakaj me producim nga Bigdeal Records.

Foto: Screenshot/YouTube

Këta të fundit po ashtu janë përkujdesur edhe për ‘beat’-in e këtij projekti ritmik.

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit të njohur nga Shqipëria, Max Production.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo këngë tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku.

Cozman së fundmi është angazhuar më shumë në muzikë dhe koncerte.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky