Agjencia Zhurnal.mk.

Kungull i pjekur

Kungulli është një produkt që ndihmon që ju të keni një lëkurë të shëndetshme.

Kungulli është tejet i shijshëm e po ashtu edhe përmban në sasi të shumtë përfitime që do të i transmetojë tek ju posa ta konsumonit.

Nëse kungullin e tundni duke e kombinuar me qumësht dhe një përzierje melmesash, është një mënyrë e përsosur për të sjellë shkëlqimin e lëkurës tuaj.

Kungulli përmban shumë vitaminë B12, magnez dhe gjithashtu ka përmbajtje të hekurit dhe proteina të cilat sjellin rregullimin emocional në raste stresi.

Related posts

Gjellë tigani me qepë të njoma, vezë dhe djathë kaçkavall

D V

Racion sallate me fasule dhe avokado

D V

Pite me makarona: Recetë më të lehtë se kjo nuk do të mund të gjeni!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky