Agjencia Zhurnal.mk.

Kylie Jenner shfaqet si Sia, duke e mbajtur një parukë të zezë gjatë një seti fotografik promovues për “Kylie Cosmetics”

Kylie Jenner provoi një pamje rrënjësisht të re ndërsa promovonte “Kylie Cosmetics” në një set të ri fotografish që u shpërndanë në llogarinë e saj në Instagram të enjten.

Sipërmarrësja 26-vjeçare veshi një paruke të ngjashme me atë të bërë të famshme nga Sia, teksa zbuloi se 10 nuancat e saj të buzëkuqëve “Precision Pout” të kompanisë do të dilnin më 6 dhjetor.

Figura e rrjeteve sociale, e cila kohët e fundit u nis për në Londër për të mbështetur të dashurin e saj Timothee Chalamet, kishte veshur gjithashtu një fustan të zi elegant që tregonte pjesën më të madhe të gjoksit të saj ndërsa pozonte për fotot, shkruan DailyMail.

Jenner tregoi formën e saj të gdhendur në një palë fotografi të reja promocionale për “Kylie Cosmetics” që u ndanë në llogarinë e saj në Instagram të mërkurën.

Modelja ka veshur edhe një palë dollakë të bardhë rrjetë dhe ka kompletuar dukjen e saj me këpucë me taka të larta.

Flokët e mrekullueshme brune të sipërmarrësit mbetën të lidhura në një topuz të lirshëm për gjatësinë e sesionit fotografik.

Jenner më vonë u ndërrua në një fustan të bardhë të tejdukshëm që tregonte fizikun e saj të lakuar gjatë një tjetër xhirimi promovues.

Sipërmarrësja bashkëthemeloi “Kylie Cosmetics” së bashku me nënën e saj Kris në vitin 2014 dhe produktet e saj të para u vunë në dispozicion të publikut vitin e ardhshëm.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky