Agjencia Zhurnal.mk.

Linda Halimi merr vëmendjen me pozat e reja, ndërsa ekspozon linjat e trupit gjatë pushimeve

Këngëtarja e njohur shqiptare, Linda Halimi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “S’të fal” publikoi për ndjekësit e saj të shumtë në Instagram disa poza atraktive me bikini.

Foto: Linda Halimi/InstaStory

Në fotografi, ajo mund të shihet e shtrirë në shezlonet e plazhit teksa vë në pah linjat e tonifikuara të trupit.

Foto: Linda Halimi/Instagram

Këngëtarja nga Kosova e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, e ka vënë gjithmonë në dukje faktin se është shumë e përkushtuar ndaj palestrës.

Linda përndryshe ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e saj. /Telegrafi/

Foto: Linda Halimi/Instagram

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky