Agjencia Zhurnal.mk.

Luan Qallaku vjen me një këngë të bukur dashurie, kujt ia dedikon?

Një super projekt që në fillim ka pasur sukses duke u dëgjuar dhe klikuar ka ardhur nga këngëtari i njohur Luan Qallaku të cilin e ka titulluar “Të dua”, një këngë dashurie e punuar me mjaft mjeshtri nga Granit Gashi dhe Dardd derisa teksti është shkruar nga Granit Gashi kurse video e punuar nga A Films. Këngëtari Luan Qallaku deri më tash nuk është ndalur duke publikuar projekte mjaft të bukura të cilat shënojnë një karierë mjaft të bukur artistike për atë. E këtë vit ai e nis mbarë me këngë dashurie të cilën mund ta dëgjoni në vazhdim:

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky