Agjencia Zhurnal.mk.

Luizi dhe Kiara bëhen prindër për herë të parë, publikojnë fotografi nga spitali

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë prindër për herë të parë, pasi sot erdhi vajza e tyre në jetë.

Lajmin e bënë të ditur vetë ata përmes një postimi në Instagram, ku publikuan edhe një fotografi me duart e vajzës.

Ish-banorët e Big Brother VIP Albania, kanë bërë të ditur se kanë vendosur ta quajnë vajzën e tyre me emrin Luna Mari.

“Luna Marí Ejlli, 30.04.2024”, shkruan ata në postimin e tyre të përbashkët në Instagram ku bënë të ditur edhe lajmin.

Kiara dhe Luizi kanë qenë ndër çiftet më të përfolur të shtypit rozë duke zgjuar vëmendjen tek publiku për sa i përket jetës së tyre private.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky