Agjencia Zhurnal.mk.

“Më gjykoni…”, Veliaj ironizon opozitën me shprehjen e Ruzveltit ndërsa ndodhet në SPAK

Kryebashkiaku I Tiranës, Erion Veliaj ka ironizuar opozitën me një shprehje të ish-presidentit të SHBA, Franklin D. Roosevelt, ndërsa ndodhet në SPAK.

“Më gjykoni nga reputacioni i armiqve që kam bërë”, ka shkruar kryebashkiaku.

Ai është paraqitur në SPAK, pasi u thirr nga prokurori i posaçëme Dritan Prençi për dosjen e inceneratorit të Tiranës.

Related posts

​Ndikimi rus në Ballkan, Loshaj: Qëllimi kryesor ngadalësimi i procesit të integrimit në BE

Xh M

Ish-ministri Fatmir Mediu kërkon riekspertim për dëmin ekonomik

Xh M

Mbajti peng fëmijët dhe terrorizoi lagjen me armë, flasin fqinjët: Pinte drogë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky