Agjencia Zhurnal.mk.

“Më hodhe poshtë për lojë” – prishet miqësia mes Romeo Veshajt dhe Meriton Mjekiqit në BBVA

Romeo Veshaj dhe Meriton Mjekiqi janë përfshirë në një debat të ashpër së fundmi.

Kjo pasi prezantuesi nga Kosova kishte folur pas shpinës së artistit nga Vlora, gjë që bëri të niste një konflikt mes tyre.

Romeos duket se i ngeli hatri për faktin se një gjë të tillë nuk e priste nga ai që e kishte konsideruar mik.

Përplasja ka vazhduar edhe gjatë ditës së sotme (e mërkurë) në shtëpinë e famshme.

“Frika jote më e madhe është të dalësh nga këtu sepse nuk do i shohësh dot në sy njerëzit e dashur”, iu drejtua Romeo në një moment Meritonit.

Ai ia bëri me dije se e hodhi poshtë për lojë, ndonëse jashtë kanë qenë miq shumë të mirë.

Pritet të shihet se si do të vijojë kjo miqësi apo do të shkëputet tërësisht.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky