Agjencia Zhurnal.mk.

Menduh Thaçi mban tubim në Trebosh, merr mbështetje nga banorët e kësaj zone

Zhelinë, 20 prill – Sonte Partia Demokratike Shqiptare, pjesë e Frontit Europian, mbajti tubim me banorët e Treboshit dega Zhelinë.

Të pranishmëve i’u drejtua kryetari i PDSH-së z.Menduh Thaçi, njëherit kandidat për deputet, znj. Fatmire Isaku & Emir Sulejmani poashtu kandidat për deputet të Frontit Europian dhe z.Sali Ajdinj shef i shtabit qendror të PDSH-së.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky