Agjencia Zhurnal.mk.

Ministrja Kostadinovska-Stojçevska për vizitë në Teatrin Turk

Shkup, 25 prill – Ministrja e Kulturës Bisera Kostadinovska-Stojçevska sot do ta vizitojë objektin e Teatrit Turk.

 Nga Ministria e Kulturës informojnë se Kostadinovska-Stojçevska do të inspektojë punët ndërtimore të realizuara vitin e kaluar dhe do të shpallë investimin e ri për vitin 2024.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky