Agjencia Zhurnal.mk.

“Nane”, një interpretim i jashtëzakonshëm nga hip hop artisti Leonit

Rap artisti Leonit dalë ngadalë po pushton tregun e HipHop-it në Gjermani.

Ai nuk ka të ndalur pasiqë vetëm pak ditë më parë ka sjellur videoprojektin e ri të titulluar “Nane”, me një interpretim jashtëzakonisht të fuqishëm.

Duket që Leonit ka një të ardhme të ndritur meqë është një super talent.

Projekti i tij “Nane” është punuar në Europë, me producent Maggaz, miksim dhe masterizim Alkan ndërkohë që video është punuar nga Christos Lappas.

Ndërkohë që producent ekzekutiv në këtë projekt është menaxheri shumë i suksesshëm i skenës shqiptare, Labinot Nuraj.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky