Agjencia Zhurnal.mk.

Ndalohen dy persona në Veles, dyshohet se kanë vjedhur një bastore

Punonjësit policorë të stacionit policor për siguri në komunikacionin rrugor në kuadër të SPB-Veles, sot rreth orës 08:30, kanë privuar M.G. (25) dhe O.T.(32), të dy nga Velesi, njoftuan nga MPB.

Policia ka vepruar me një denoncim të marrë më parë se në mëngjes rreth orës 08:00 kanë kryer një grabitje në një lokal bastesh sportive dhe kanë marrë para me dhunë nga punonjësit.

“Pas një kohe të shkurtër personat janë gjetur dhe ndaluar në stacionin policor. Është njoftuar prokurori publik dhe ndaj tyre pas dokumentimit të rastit do të parashtrohet kallëzim përkatës”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky