Agjencia Zhurnal.mk.

Në ditët në vijim mot stabil, por më ftohtë

Shkup, 9 janari – Deri në javën e ardhshme do të ketë periudhë me mot të qëndrueshëm dhe më të ftohtë me temperatura të ulëta të mëngjesit, njoftojnë nga DPHM. Të premten dhe të shtunën do të fryejë erë mesatare deri e ftohtë nga drejtimi verior.

Tempertura maksimale e ditës do të arrijë deri nëntë gradë, ndërsa ajo minimale do të ulet deri -12 gradë Celsius.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky