Agjencia Zhurnal.mk.

Në Shkup nesër regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Ditës së Policisë

Shkup, 6 maj – Në Shkup nesër prej orës 8 deri në orën 18 do të ketë regjim të posaçëm të komunikacionit për shkak të shënimit të 7 Majit – Ditës së Policisë. 

Nga Ministria e Punëve të Brendshme informojnë se në këtë periudhë kohore i mbyllur për komunikacion do të jetë buleverdi “ASNOM” nga udhëkryqi me bulevardin “Serbia” deri në udhëkryqin me bulevardin “Marshi i shkurtit”. 

Njësiti për Siguri në Komunikacionin Rrugor pranë SPB Shkup do të ndërmerr masa për regjim të posaçëm të komunikacionit. Nga SPB Shkup u apelojnë të gjithë pjesëmarrësve në komunikacion t’i respektojnë urdhërat të cilat i japin nëpunësit policorë.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky