Agjencia Zhurnal.mk.

Nënkryetarja e Bankës Botërore për Evropë dhe Azinë Qendrore, Antonella Basani në takim me kryetarin e Kuvendit

Shkup, 1 dhjetor – Nënkryetarja e Bankës Botërore për rajonin e Evropës dhe Azisë Qendrore, Antonella Basani sot do të vizitojë Kuvendin e Maqedonisë së Veriut.

Siç informon shërbimi për media i Kuvendit, Basani do të zhvillojë takim me kryetarin e kuvendit, Talat Xhaferi.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky