Agjencia Zhurnal.mk.

Një 30-vjeçar nga Nikushtaku zhduket në Pendën e Gllazhnjës

Likovë, 30 korrik – Nja Qendra për Menaxhim me Kriza njoftojnë se janë në kërkim të një 30-vjeçari nga Nikushtaku, i cili është raportuar se është zhdukur në Pendën e Gllazhnjës.

“Me datë 30.07.2023 në ora 14:07 në QMK Kumanovë është raportuar për një ngjarje në Digën e Epërme-Gllazhnjë, ku personi F.R. nga f.Nikushtak, rreth 30 vjeç, hyri në liqen dhe nuk u kthye më nga liqeni”, thonë nga QMK.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky