Agjencia Zhurnal.mk.

Një detaj i padëgjuar deri më tani zbulohet prapa video-mesazhit të Kate Middleton

Kate Middleton e kishte tejet të vështirë të jepte lajmin për diagnozën e saj të kancerit gjatë video-mesazhit që bëri xhiro në të gjitha mediet e rrjetet sociale.

Në një video të publikuar më 22 mars, Princesha e Uellsit deklaroi se ka filluar marrjen e kimioterapisë parandaluese, shkruan People.

Biografja e familjes mbretërore, Sally Bedell Smith ka ndarë një detaj të kësaj prapaskene që nuk ishte raportuar deri më tani.

Ajo tha se Princesha Kate, 42-vjeçare ishte “e sinqertë, dinjitoze, e vendosur dhe e sinqertë” gjatë video-mesazhit, por njoftimin që do të bënte nuk ishte i lehtë për të.

“Kate në thelb është e turpshme dhe për ta bërë këtë iu desh shumë”, shton Bedell Smith.

Paraqitja e saj publike, pas kaq shumë kohësh, bëri bujë në mediet botërore, duke qenë se qarkullonin teori të shumta për gjendjen e saj si dhe për vendndodhjen.

Bërja publike e diagnozës, erdhi si shok për të gjithë.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky