Agjencia Zhurnal.mk.

Një shofer ka humbur jetën pasi me automjet ka dalë nga rruga lokale në Qendrën Zhupa

Shkup, 17 prill – Një shofer e ka humbur jetën pasi dje në ora 13:55 me automjet ka dalë nga rruga në rrugën lokale mes fshatrave Elevci dhe Evla në Qendrën Zhupa.

Në fatkeqësinë, siç informoi MPB, jetën e ka humbur M.M. (31) nga fshati Vranishtë në Strugë, i cili e ka drejtuar automjetin “Folksvagen shiroko” me targa të Strugës.

“Automjeti ka dalë nga rruga, ndërsa shoferi ka humbur jetën në vendin e fatkeqësisë. Vdekjen e ka konstatuar mjeku nga Ndihma emergjente mjekësore”, kumtoi MPB.

Është kryer ekspertizë nga prokurori publik dhe ekipi inspektues nga Stacioni policor Dibër.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky