Agjencia Zhurnal.mk.

Noizy paralajmëron “Alpha Show 3”: Do të jetë koncerti më i çmendur deri më sot

Rap-artisti i njohur nga Shqipëria, Noizy, ka paralajmëruar koncertin e tretë me radhë “Alpha Show”.

Ai tashmë ka mbajtur dy evente të tilla, një që u realizua në vitin 2022 e tjetri në vitin që lamë pas.

Rigels Rajku (emri i vërtetë) ka zbuluar disa detaje të reja rreth koncertit, i cili pritet të mbahet më 27 qershor në stadiumin ‘Air Albania’.

“Link-u për biletat online i gjeni në bio më siper. 27 qershor/ Alpha Shoë III”, ka shkruar ai.

I njëjti theksoi: “Skena e Alpha Show do të jetë në mesin e fushës të Air Albania Stadium ‘360 gradë stage’ dhe do jetë koncerti më i çmendur deri më sot. Pesë mijë e para janë me çmim promocional”.

Fansat gjithashtu mezi po presin që të mblidhen në koncertin e reperit, meqë ato në vitet e kaluara kanë bërë bujë të madhe.

Noizy edhe këtë vit do të sjellë yjet më të mëdhenj të muzikës vendore si dhe të asaj ndërkombëtare. 

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky