Agjencia Zhurnal.mk.

“O Çim, Egla është beqare”, Juli shkakton të qeshura derisa ngacmon banorin e ri

Të qeshurat mbuluan banorët e Big Brother VIP Albania, pasi Juli po e ngacmonte banorin e ri Çimin duke i thënë se Egla ishte beqare.

Kjo ndodhi mbrëmjen e kaluar derisa të gjithë ishin bërë gati për të fjetur.

“O Çim, Egla është beqare”, i thoshte Juli banorit të ri derisa shkaktoi tejet të qeshura tek banorët, njëra ndër to që u shkri së qeshuri ishte edhe vetë Egla.

Pas kësaj reagoi në mënyrë ironike edhe Romeo i cili thoshte: “Më çmendet fare”.

Aty pranë ishin gjithashtu edhe Heidi, Graciano e po ashtu edhe Françeska.

Çimi është banori më i ri në Big Brother VIP Albania i cili kishte hyrë disa ditë më parë brenda shtëpisë.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky