Agjencia Zhurnal.mk.

Osmani në iftar me aktivistët e zonëz zgjedhore 2

Shkup, 30 mars – Kandidati për president nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani sonte ka qëndruar për iftar me aktivistët e BDI-së të zonës zgjedhore numër 2.

Ndërkaq, Osmani me këtë rast ka thënë se se zona 2 sot është përcaktuar njëzëri për Frontin e madh europian dhe misionin e Presidentit të parë shqiptar.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky