Agjencia Zhurnal.mk.

Panairi i karrierës në Universitetin “Nëna Terezë” – Shkup

Shkup, 15 maj – Universiteti “Nëna Terezë” në Shkup sot do të organizojë Panair të karrierës në hapësirat e objektit të ri të ish kazermës “Ilinden”.
 

Siç bëri të ditur Universiteti, praninë në panair e kanë konfirmuar 22 kompani.

Në këtë ngjarje është paralajmëruar se do të flasin rektori Izet Zeqiri, kryetari i Odës Ekonomike të Maqedonisë Veri Perëndimore Menqi Qyra dhe kryetari i Konfederatës së Biznesit Mile Boshkov. 

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky