Agjencia Zhurnal.mk.

Pendarovski: VMRO-DPMNE nuk ka ofertë thelbësore për qytetarët

Shkup, 29 shkurt  –  VMRO-DPMNE, në mungesë të ideve thelbësore  dhe ofertë për qytetarët, vazhdon të përdor zhargonin e rrugës dhe frazat e vjetruara, duke u përpjekur ta diskreditojë presidentin Pendarovski dhe kredibilitetin e tij.

 Me këtë lloj komunikimi politik VMRO-DPMNE nuk do të arrijë asgjë. Qytetarët e dinë mirë se kush është presidenti Pendarovski, i cili është vazhdimisht transparent, i hapur dhe mes qytetarëve.

Nëse janë një opsion serioz politik që ka një ofertë për qytetarët, u rekomandojmë që të fokusohen në atë, sesa në politikë mikroborgjeze.

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky