Agjencia Zhurnal.mk.

Për hyrje në “Tabanoc” pritet rreth 45 minuta

Shkup, 30 korrik – Rreth 45 minuta pritet në vendkalimin kufitar “Tabanoc”, për hyrje në vend për shkak të frekuencës së rritur të veturave në këtë periudhë të vitit. 

Në vendkalimet e tjera kufitare, siç informon Lidhja Auto Moto e Maqedonisë, nuk ka pritje më të gjata për hyrje dhe dalje nga vendi. 

Intensiteti i komunikacionit në akset rrugore jashtë mjediseve urbane është rritur. 

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky