Agjencia Zhurnal.mk.

Përse Rihanna thuhet se e anashkaloi Met Gala-n e 2024-ës?

Rihanna zakonisht shfaqet vonë në tapetin e kuq të Met Gala, por fansat këtë herë nuk kishin nevojë të rrinin zgjuar për të pritur atë.

Një burim i tha People se këngëtarja e “Diamonds”, 36 vjeçe, është e sëmurë me grip dhe nuk do të marrë pjesë në mbledhjen e fondeve të modës në Muzeun Metropolitan të Artit.

Megjithatë, një burim i tha Page Six Style se Rihanna udhëtoi për në New York pasi u shfaq në Miami për ‘Çmimin e Madh’ të F1 dhe stilisti i saj u pa në hotelin Carlyle duke përshëndetur ekipin e sigurisë që mbante bizhuteritë e saj më herët gjatë ditës.

Rihanna në Met Gala

Ndërkohë, partneri i saj, ASAP Rocky, u pa duke vrapuar me tuta dhe kufje në Soho të hënën pasdite, ndërsa yjet e tjerë po përgatiteshin.

Edhe pse Rihanna tha se do të shkonte ‘shumë e thjeshtë’ për temën “Sleeping Beauties: Reawakening Fashion”, këngëtarja mund ta ketë çuar atë kod veshjeje në një nivel të ri me mbrëmjen e saj të mbërthyer në hotel.

Rihanna në Met Gala

Javën e kaluar, themeluesja e “Fenty Beauty” ngacmoi për pamjen në një intervistë për “Extra”, duke thënë: “Do të bëhet fjalë për atë se çfarë do të bëjnë grimi dhe flokët e mi. Ne duam të luajmë me këtë, por nuk e kam idenë se çfarë do të bëj me të”.

Rihanna në ndërkohë është mbretëresha e padiskutueshme e Met Gala, me veshjet që gjithmonë marrin vëmendje në evente të tilla.

Rihanna në Met Gala
Rihanna në Met Gala
Rihanna në Met Gala
Rihanna në Met Gala

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky