Agjencia Zhurnal.mk.

Po kërkoheshin nga Interpoli – policia në Ferizaj sekuestron katër vetura me targa franceze

Policia e Kosovës në Ferizaj ka arritur të lokalizojë dhe sekuestrojë katër automjete me targa të huaja të cilat kishin qenë në kërkim nga Interpoli.

Sipas raportit të policisë thuhet se këto vetura ishin shpallë në kërkim qysh në qershor të vitit 2023.

“Njësia përkatëse policore ka arritur të lokalizojë dhe të sekuestrojë katër automjete me targa franceze, të cilat ishin në një auto-sallon. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

Ndërkaq nga Prokuroria Themelore e Ferizajt i kanë thënë Telegrafit se rasti është në procedurë hetimore dhe se nuk mund të ndajnë më shumë detaje.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky