Agjencia Zhurnal.mk.

Presidenti Pendarovski do ta pres Abdullah Bin Muhamed AlSheikh, kryetarin e Kuvendit të Arabisë Saudite

Shkup, 10 janar – Presidenti i shtetit Stevo Pendarovski, sot do ta pres Abdullah Bin Muhamed AlSheikh, kryetarin e Kuvendit të Mbretërisë së Arabisë Saudite – Mexhisli Al Shura. 

Siç thuhet në kumtesën e kabinetit të Pendarovskit, Abdullah Bin Muhamed AlSheikh, kryetari i Kuvendit të Mbretërisë së Arabisë Saudite – Mexhisli Al Shura, e udhëheq delegacionin për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut. 

Related posts

Kompletohen grupet e punës për formimin e Qeverisë, do të takohen ditët e ardhshme

Redaksia

Kërcënime në stil mafioz ndaj kryetares së Gjykatës Kushtetuese: Një Krevat dhe një thikë i futen në garazhën e shhtëpisë

I Z

Intervistë ekskluzive e ish presidentit Ilir Meta: Vullneti i qytetarëve në Shqipëri do të triumfojë siç triumfoi në Maqedoni!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky