Agjencia Zhurnal.mk.

Promovimi i pullës postare me figurën e aktorit Luran Ahmeti

Shkup, 31 korrik – Posta e Maqedonisë së Veriut, në kujtim të jetës dhe veprës së artistit Luran Ahmeti organizon Mbledhje komemorative në të cilën do të bëhet promovimi i pullës postare kushtur aktorit.

Mbledhja Komemorative do të mbahet në Teatrin shqiptar në Shkup, me fillim nga ora 20:00.

Related posts

RAMON

D V

Poezia më e vjetër e dashurisë

D V

VARGJE

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky