Agjencia Zhurnal.mk.

Puthje dhe ledhatime, Lumbardhi dhe Alby shihen të afërt me njëri-tjetrin

Afërsia mes dy banorëve të Big Brother VIP Kosova 2 Lumbardhit dhe Albyt ka marrë vëmendje ditëve të fundit. 

Dyshja që kanë krijuar miqësi me njëri-tjetrin, tani kanë ngjallur dyshimet se mes tyre mund të lind diçka më shumë.

Dyshja mbrëmë (e mërkurë) kanë qëndruar bashkë në oborrin e shtëpisë ku edhe kanë biseduar për shumë gjëra.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

Në një moment, Lumbardhi i ka dhuruar Albyt një puthje në faqe pasi nuk janë ndarë nga njëri-tjetri për as edhe një sekondë sa ishin jashtë.

Kujtojmë që Lumbardhi në ditët e para të BBVK shprehu pëlqim për banoren nga Shkodra, Alba, por e cila tha se nuk e sheh më shumë se shok.

Ndërkohë, ish-futbollisti është parë duke u afruar edhe me banoren e re, Kader Kicaj.

Mbetet të shihet nëse Lumbardhi do të arrijë të krijojë romancë me ndonjërën prej vajzave të shtëpisë së famshme. 

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky