Agjencia Zhurnal.mk.

Rama e emëroi ministër, Blendi Gonxhja: Përgjegjësi dhe sfidë

Blendi Gonxhja ka reaguar për herë të parë pasi kryeministri Edi Rama e emëroi në krye të Ministrinë e Ekonomisë Kulturës dhe Inovacionit.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Gonxhja e ka cilësuar portin e ri në qeverinë “Rama” si përgjegjësi, sfiduese dhe privilegj .

Postimi i Blendi Gonxhes:

Jam thellësisht i nderuar për vlerësimin e besimin e Kryeministrit Rama në këtë emërim kaq sfidues! Një privilegj që vjen me përgjegjësi të jashtëzakonshme e përkushtimin për të punuar me pasion e përulësi për të shërbyer me ide e zgjidhje për më shumë qytetarë e sektorë në vend!

Related posts

​Ndikimi rus në Ballkan, Loshaj: Qëllimi kryesor ngadalësimi i procesit të integrimit në BE

Xh M

Ish-ministri Fatmir Mediu kërkon riekspertim për dëmin ekonomik

Xh M

Mbajti peng fëmijët dhe terrorizoi lagjen me armë, flasin fqinjët: Pinte drogë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky