Agjencia Zhurnal.mk.

Rita Ora duket elegante në krah të modeles ruse Natalia Vodianova gjatë promovimit të brendit të saj të ri ‘Typebea’

Rita Ora, këngëtarja 33-vjeçare, e cila së fundmi lansoi një markë të re të kujdesit për flokët, të qaujtur ‘Typebea’, u bashkua me modelen ruse, Natalia Vodianova.

Rita dukej glamuroze në kostumin elegant dy-pjesësh dhe mbante një bluzë të bardhë të thjeshtë me detaje dantelle, shkruan DailyMail.

Ajo ekspozoi flokët e saj të mahnitshme kacurrela dhe mbante një palë vathë dramatikë argjendi, ndërsa kombinoi pamjen e saj me këpucë argjendi.

Natalia, 42 vjeçe, tregoi gjithashtu trupin e saj të tonifikuar në një kostum elegant të zi dhe mbante veshur pantallona të mëdha me çorape të arta me fliter nën këpucë me rripa.

Dyshja dukej më e lumtur se kurrë ndërsa pozuan për kamerat në ngjarjen e mbajtur në Londër.

Rita ka qenë duke kaluar kohë në Australi, ku ka lansuar linjën e saj të re të kujdesit për flokët ‘Typebea’ në partneritet me Annën.

Thuhet se marka ndihmon në përmbysjen e dëmtimit nga përdorimi i tepërt i nxehtësisë dhe stilimit, çështje me të cilat Rita është përballur vetë gjatë viteve si yll i muzikës pop.

Rita ka diskutuar hapur për shkallën e humbjes së flokëve me të cilën është përballur gjatë viteve të 20-ta pasi “i dogji të gjitha” me dëmtime nga ngjyrosja.

“Nuk kisha flokë në 20-tat e mia pasi i dogja të gjitha me dëmtime nga ngjyrimi dhe gjëra të tilla”, i tha ajo The Daily Telegraph.

“Isha e përkushtuar ndaj pamjes, gjithmonë ndryshoja pamjen time – flokë të shkurtër, flokë vjollcë, flokë blu, cilado flokë. Për çdo epokë jetoj – dhe nuk kujdesesha për flokët e mi deri sa të gjithë u zhdukën”.

Bashkëthemeluesja e saj Anna gjithashtu pësoi humbje të flokëve gjatë viteve të 20-ta për shkak të çështjeve shëndetësore dhe dyshja kanë nisur një mision të ri mbrojtës të flokëve me markën e tyre.

Rita, e njohur mirë për publikun australian për rolin e saj si anëtare e jurisë në “The Voice Australia”, së fundmi kaloi kohë në Zelandën e Re me Taika dhe motrën e saj Elena Ora ndërsa shijuan një pushim të mahnitshëm malor në vend.

Rita dhe Taika – i cili ka dy vajza me ish-bashkëshorten e tij Chelsea Winstanley – u martuan fshehurazi në një ceremoni të thjeshtë në gusht të vitit 2022. 

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky