Agjencia Zhurnal.mk.

Rita Ora e mëngjeseve të hershme, pas palestrës ndërron veshjen për një paraqitje tejet elegante rrugëve të New Yorkut

Rita Ora tregoi shpirtin e saj të ndjeshëm për modën, ndërsa doli në New York të enjten e veshur me një manto të zezë.

Këngëtarja e hitit “I Will Never Let You Down”, 33 vjeçare, filloi ditën e saj duke përfunduar një stërvitje në “Big Apple” dhe duke u dukur shik ndërsa doli pa reçipeta në një kostum sportiv ngjyrë gri.

Më vonë në mbrëmje, Rita ndërroi veshjet e stërvitjes për një pamje më glamuroze, teksa shëtiste rrugët e Tribecas në një manto të zezë me stil dhe shfaqte këmbët e saj të gjata, shkruan DailyMail.

Ajo kombinoi manton e saj të bukur me një bluzë të trashë me jaka të bardhë dhe kishte këmbët e saj të bronztuara në dukje.

Rita zgjodhi të rriste më shumë lartësinë e saj me një palë takë argjendi metalike dhe për aksesorë zgjodhi disa vathë të mëdhenj argjendi.

Ylli dukej pa dyshim sensacional, ndërsa mbante një palë syze katrore ngjyrë portokalli dhe zgjodhi një gamë të përsosur të makijazhit.

Ajo i mbante flokët e saj të shkurtra dhe të verdha në valë të lirshme dhe shfaqte tatuazhin e saj të bukur në shpinë.

Kjo paraqitje e këngëtares vjen pak ditë pasi ajo dukej me shumë stil me një palë syze të çuditshme të mërkurën.

Rita shfaqi mesin e tonifikuar në një xhaketë të prerë të shkurtër, të cilën e kombinoi me një palë pantallona që përputheshin, me vathë argjendi dhe një unazë të madhe.

Pas vizitës në “Big Apple”, Rita ka kaluar kohë në Australi për të lansuar në treg linjën e saj të re të kujdesit për flokët, ‘Typebea’, në partneritet me Annën.

Marka ndihmon në zhdukjen e dëmeve nga përdorimi i tepërt i nxehtësisë dhe të stilit, çështje me të cilat edhe vetë Rita është përballur gjatë viteve si yll i muzikës pop.

Rita ka diskutuar hapur për humbjen e flokëve që përjetoi gjatë viteve të 20-ta pasi i “dogji me ngjyrë”.

“Nuk kisha vërtet flokë në 20-tat e mia sepse i dogja të gjithë me dëmtimin e ngjyrës dhe gjëra të tjera”, tha ajo për “The Daily Telegraph”. “Kjo ishte vërtet një marrëveshje e madhe sepse unë do t’i përmbahesha pamjes, gjithmonë ndryshoja pamjen time – flokë të shkurtër, flokë të purpurt, flokë blu, çfarëdo flokësh. Çfarëdo që është epoka, unë jam brenda – dhe nuk i interesova për flokët e mi derisa të gjitha u zhduken”.

Bashkëthemeluesja e saj Anna gjithashtu ka vuajtur nga humbja e flokëve gjatë viteve të 20-ta për shkak të çështjeve shëndetësore dhe ato kanë ndërmarrë një mision të ri për mbrojtjen e flokëve me markën e tyre.

Related posts

“A ke merak për bashkëshortin jashtë”, përgjigja epike e Françeskës bën banorët të ‘shpërthejnë’ në të qeshura

D V

Robert Berisha uron vajzën për ditëlindje: Sot nëntë vjet më zbukurove jetën

D V

Festivali i Filmit në Kanë: Lea Seydoux, Heidi Klum, Eva Green, Greta Gerwig dhe Meryl Streep shkëlqejnë gjatë prezantimit të filmit “Second Act”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky