Agjencia Zhurnal.mk.

Rrahje në një autobus në Shkup

Udhëtimi me autobus është shndërruar në gjendje të rëndë për një 23-vjeçare nga Shkupi, transmeton TV21. Ajo ka denoncuar në polici se është sulmuar nga dy persona të tjerë, të moshës 50 dhe 58-vjeçare.

“Më 05.05.2024 në ora 21.32 në SPB Shkup është denoncuar se në autobusin e qytetit në rajonin e Karposhit, N.J.(23) nga Shkupi është sulmuar fizikisht nga J.I.(58) dhe 50-vjeçarja L.I., që të dy nga Shkupi. Ndërmerren masat për zbardhjen e rastit”, qëndron në njoftim.

Related posts

Nëntë raportime për dhunë në familje, shumica e rasteve ndaj grave

D V

Bastisje në rrethinën e Strumicës, gjendet drogë, arrestohet shpërndarësi

D V

Ndalohet një 45-vjeçar nga Strumica, kapet me lëndë narkotike

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky