Agjencia Zhurnal.mk.

Shoqata “Jehona e Malësisë” uron festën e Krishtlindjeve: Dashuria, gëzimi dhe paqja mbizotëroftë në zemrat dhe shtëpitë e juaja

Te gjithe shqiptarëve dhe miqëve të besimit katolik ju urojm festën e Krishtlindjes.

Qofshi gjithmonë te lumtur me ata që ju duan dhe ata që i doni, me ata që ju vleresojnë dhe me ata që i vlerësoni.

Qofshi në paqë me vehtën dhe me të tjerët.

Një urim të veçantë kemi për të gjithë ata të cilët gjatë këtijë viti humbën më të dashurit e tyre, përballuan dhimbje të medha, vuajtën nga sëmundjet, skamja, mjerimi dhe indiferenca.

Dashuria, gëzimi dhe paqja mbizotëroftë çdoherë në zemrat dhe shtëpitë e tyre të ngrohta familjare.

Për shumë mot Krishtlindjet!

Related posts

Atentat kryeministrit të Sllovakisë, Robert Fico dërgohet i plagosur në spital

Xh M

EEA: Ndryshimet klimatike po shndërrohen gjithnjë e më shumë kërcënim për shëndetin

Xh M

Më 23 maj, OKB-ja voton për rezolutën për Srebrenicën

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky