Agjencia Zhurnal.mk.

Shpërthen bombula e gazit/ Digjet apartamenti në Korçë, dëme të shumta materiale

Një apartament në lagjen 18 të qytetit të Korçës është përfshirë nga flakët.

Shkak për këtë dyshohet të jetë bërë shpërthimi i një bombule gazi.

Banorët e pallatit shprehen se kanë dëgjuar një zhurmë të madhe.

Mësohet se si pasojë e zjarrit janë shkaktuar dëme të mëdha materiale, ndërsa fatmirësisht nuk ka pasur asnjë person të lënduar.

Zjarrfikësja ende po bën shuarjen e flakëve. Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë.

Related posts

​Ndikimi rus në Ballkan, Loshaj: Qëllimi kryesor ngadalësimi i procesit të integrimit në BE

Xh M

Ish-ministri Fatmir Mediu kërkon riekspertim për dëmin ekonomik

Xh M

Mbajti peng fëmijët dhe terrorizoi lagjen me armë, flasin fqinjët: Pinte drogë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky