Agjencia Zhurnal.mk.

Shpërthim në Lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicë të Veriut, dy sulme me shok-bomba

Dy sulme me shok-bomba në “Lagjen e Boshnjakëve” -Policia jep detaje

Dy sulme me shok-bomba kanë ndodhur në Lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicën e Veriut.

Drejtori i Policisë për rajonin e Mitrovicës së Veriut, Besim Hoti, tha se sulmet kanë ndodhur në dy lokacione të ndara.

Hoti tha s’ka të lënduar e as dëme materiale.

“Ka pasur shpërthime në dy lokacione të ndara. Bëhet fjalë për sulme me shok-bomba, s’ka të lënduar e as dëme materiale”, konfirmoi Hoti.

Related posts

Kurti: Kosova udhëheq me rritjen e saj ekonomike në Ballkan, model i suksesit dhe transformimit

D V

Picula: Serbia dëshiron ta kompensojë humbjen e Kosovës duke rritur ndikimin e saj në vendet fqinje

D V

Kurti: Opozita duhet të bëhet gati për zgjedhje, përndryshe nëse ata janë rehat shkon mandati

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky