Agjencia Zhurnal.mk.

Snajperë në tarracat e godinave, masat të forta të sigurisë për pritjen e Presidentit ukrainas Volodymyr Zelensky

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelenksy është pritur në Tiranë nën masa të forta sigurie.

Teksa Zelensky ndodhet në kryemimistri në takimin kokë më kokë me kreun e qeverisë Edi Rama, janë vendosur snajperë në tarracat e godinave.

Panorama sjell fotot e snapjeristëve të vendosur në tarracën e Universitetit të Politeknikut pranë Kryeministrisë.

Në bulevardin Dëshmorët e Kombit është bllokuar qarkullimi i automjete, ndërsa janë vendosur forca të shumta policie për mbarëvajtjen e sigurisë së Samitit Ukrainë-Evropajuglindore.

Related posts

​Ndikimi rus në Ballkan, Loshaj: Qëllimi kryesor ngadalësimi i procesit të integrimit në BE

Xh M

Ish-ministri Fatmir Mediu kërkon riekspertim për dëmin ekonomik

Xh M

Mbajti peng fëmijët dhe terrorizoi lagjen me armë, flasin fqinjët: Pinte drogë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky